Wyjazdy w nieznane

Wyjazdy w nieznane
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (1)Dobrze jest czasem porzucić małą stabilizację i wyjść poza schemat dnia codziennego. Do tego świetnie posłużą nam wycieczki, najlepiej bez określonego celu, jaki chcemy osiągnąć. To może być na przykład wyjazd nad morze albo jazda w nieznane bez mapy i opracowanej trasy.
Równie dobrym pomysłem jest niejako oderwanie się od rzeczywistości i zaszycie gdzieś, gdzie znajdziemy spokój. Tu świetnie sprawdzi się agroturystyka. Podobnie też klasztory, które coraz częściej przygotowują ofertę dla poszukujących i zmęczonych. Powstało już nawet coś, co można roboczo określić jako turystyka klasztorna. Pobyty w takich miejscach mogą przynieść wiele dobrego.
Można także robić wycieczki w nieznane w okolicach swojego domu. To znaczy udać się do dzielnicy, której nie znamy albo do okolicznego miasteczka. Nie po to, żeby coś zobaczyć czy załatwić, ale żeby po prostu iść. Takie wycieczki sprzyjają medytacji, a ta z kolei pomaga uporządkować chaos w głowie. Może to przynieść człowiekowi bardzo wiele dobrego.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

about author

admin

related articles

1 Comment

  • Gdańsk Stavanger

    środa, Marzec 30th, 2016 at 22:22

    Trudno się to czyta;/

Polecamy: