Turystyka motocyklowa

Turystyka motocyklowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdjecie54.jpgWiesz doskonale, gdzie. I wiesz też, czym chciałbyś podróżować. Jesteś turystą i niekoniecznie musi podobać Ci się korzystanie z masowych środków transportu oraz planów wycieczki, które zrobił konkretny touroperator. Masz do tego prawo. W końcu podróżowanie ma być dla Ciebie przyjemnością.

A jeśli jesteś miłośnikiem motorów, to turystyka motocyklowa jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jak sama jej nazwa wskazuje, wiąże się ona z podróżowaniem właśnie na motorze. A to, jaką trasę sobie wyznaczysz, to już zależy od tego, jakie miejsca będziesz chciał zwiedzić. Oczywiście bardzo ważne tutaj jest nie tylko samo przemieszczanie się motorem, czy ściganie się z czasem, aby trasę przebyć jak najszybciej. Aby turystyka motorowa była uznana za formę turystyki, musi być uprawiana dla rekreacji i przyjemności i wiązać się ze zwiedzaniem.

Czy w Polsce taki rodzaj turystyki jest uprawiany? Może jeszcze niezbyt często, ale w ostatnich latach coraz więcej osób wsiada na motor i to nim zwiedza nasz kraj, poznaje jego zakątki i tradycje.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

about author

admin

related articles

Polecamy: