Hotel Warmia i Mazury

Hotel Warmia i Mazury
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Warmia i Mazury to obszar o bardzo urozmaiconym krajobrazie. Na pewno tym co nas przyciąga do tego miejsca są jeziora, a właściwie około dwóch tysięcy jezior bo tyle ich tu jest. Ale Warmia i Mazury to nie tylko jeziora. Jakie inne atrakcje przyrodnicze możemy tu zobaczyć? I co możemy przeżyć?

Raj dla kajakarzy

W Warmii i Mazurach znajdują się duże kompleksy leśne. Znajdziemy tu Puszczę Piską, Puszczę Borecką, oraz część Puszczy Romnickiej. Na terenie tego województwa utworzono 102 rezerwaty przyrody oraz 6 parków krajobrazowych. ten piękny krajobraz może towarzyszyć miłośnikom kajakarstwa. Znajdziemy tutaj mnóstwo atrakcyjnych szlaków. Nie tylko jednak to powinno zachęcać do tego by odwiedzić to miejsce.

Zamiast w góry, przyjedź do Warmii i Mazur

W Warmii i Mazurach znajdują się wyciągi narciarskie w Gołdapi, Mrągowie czy Lidzbarku Warmińskim. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy kochają jazdę na nartach. Z pewnością zimową porą można tu szkolić swoje umiejętności narciarskie.

Jeśli jesteś już przekonany żeby przyjechać do tego malowniczego województwa, zostało tylko zastanowić się nad tym jaki wybrać hotel Warmia i Mazury to miejsce w którym znajduje się mnóstwo hoteli, które z pewnością sprostają naszym wymaganiom. Możemy znaleźć hotel w mieście, bliżej lub dalej jeziora. Wszystko zależy od nas.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

about author

admin

related articles

Polecamy: