Gdzie najlepiej pojechać na wakacje 2016?

Gdzie najlepiej pojechać na wakacje 2016?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_hobby15.jpgNiespokojna i niestabilna sytuacja na świecie sprawia, że turyści na pierwszym miejscu stawiają własne bezpieczeństwo i unikają wyjazdów w rejony potencjalnie niebezpieczne, takie jak Egipt, Tunezja, czy nawet Turcja. Do tej pory kraje te cieszyły się dużym powodzeniem wśród podróżników wybierających się do ciepłych, nadmorskich krajów, jednak po wielu zamach terrorystycznych, jakie miały miejsce w tych państwach wiele osób woli raczej wybierać na wakacje miejsca spokojniejsze.
Na pewno zyskają na tym Europejskie kurorty położone nad Morzem Śródziemnym, więcej podróżników zacznie wybierać oferty wczasów we Włoszech, na Cyprze, czy hiszpańskich wyspach takich jak Ibiza, Teneryfa, czy Majorka.
Wakacje w tych rejonach świata nie ustępują niczym wakacjom w Tunezji, czy Egipcie, a z pewnością są o wiele bezpieczniejsze, gdyż ryzyko zamachów terrorystycznych czy innego rodzaju niebezpieczeństw jest tutaj znikome. Państwa te zaoferować mogą turystom równie wspaniałe atrakcje i piękne krajobrazy, a biura podróży już przygotowują oferty w atrakcyjnych cenach.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

about author

admin

related articles

Polecamy: