Czy warto polecieć na Teneryfę?

Czy warto polecieć na Teneryfę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_hobby7.jpgTeneryfa jest piękną hiszpańską wyspą położoną na Oceanie Atlantyckim. Jest ona niezwykle ciekawym i atrakcyjnym miejscem. Panuje tam gorący, południowy klimat, a piękne czyste plaże i błękit oceanu sprawiają, że turyści chętnie wybierają Teneryfę jako cel swojej podróży.
Teneryfa kusi podróżników również malowniczymi krajobrazami. Piękne góry i ciepły ocean, lazurowe laguny oraz przepiękne plaże, a do tego doskonale rozwinięte usługi hotelarskie i gastronomiczne sprawiają, że Teneryfa jest jednym z największych centrów turystycznych świata. Dodatkową zaletą tej bajecznej, rajskiej wyspy, jest fakt, że sezon turystyczny trwa na niej niemal cały rok. Turyści odwiedzający tą urzekającą wyspę mogą skorzystać z wielu atrakcji.
Jest tutaj wiele ciekawych parków wodnych i przyrodniczych. Obowiązkowym punktem, który musi zobaczyć każdy globtroter będący na Teneryfie jest Masca niewielka wioska położona w górach Teno. Do osady tej wiodą szlaki turystyczne prowadzące przez najpiękniejsze rejony tej wyspy. Sama wędrówka nie jest męcząca, a widoki po prostu zapierają dech w piersiach.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

about author

admin

related articles

Polecamy: