Blog nauka zabawa

Blog nauka zabawa
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

blog-nauka-zabawa-6Dzieci to nie mali dorośli. Dzieci nie lubią oglądać wiadomości w telewizji ani nie pasjonują się najnowszymi notowaniami giełdowymi. Dzieci lubią biegać po domu, bawić się w chowanego, dzieci lubią budowle z klocków, lepienie z ciastoliny, wyścigi zwariowanych pojazdów lub ubieranie lalek w różowe ubranka. A rodzice nie zawsze podzielają te pasje. Rodzice zmuszają się do wspólnych zabaw, ukradkiem tłumiąc ziewnięcie. A nie musi tak być. Rodzice i dzieci mogą znaleźć wspólny język w zabawie i zajęcia, które będą ciekawą formą spędzania czasu dla obu stron.

Inspiracje i pomysły na takie zajęcia znajdziesz w internecie. Jest wiele stron www poświęconych sposobom na nudę, niezliczone blogi parentingowe, fora dla rodziców dzieci w różnym wieku – prawdziwe morze inspiracji i kopalnia pomysłów.
Wpisanie w wyszukiwarkę interesującej nas frazy – spróbujcie chociażby „blog nauka zabawa” sprawi, że otworzą nam się oczy i poszerzą zabawowe horyzonty. I w ferworze wspólnej zabawy odnajdziemy w sobie wewnętrzne dziecko.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

about author

admin

related articles

Polecamy: